Motor Teknik , firmamız 1942 doğumlu Nedret Usta ’nın 1974 senesinde kurulmuştur. Sakarya ve bölgesinin ilk rektifiye atölyesi olan Oto Teknik’ten ayrılması ile motor yenileme alanında hizmet vermeye başlamıştır.

1960 senesinde Sanat Enstitüsünü bitirip baba dükkanı olan Oto Teknik ’te çalışmış olan Nedret Usta almış olduğu eğitim ve sahip olduğu tecrübeyle Motor Teknik’i kurmuştur.

Daha sonraki senelerde gelişen motor teknolojisiyle beraber Nedret Usta ’da kendini geliştirerek yapmış olduğu işlere yenilerini katmıştır.

Sakarya ve bölgesinde rektifiyecilik adına ilkleri gerçekleştiren Nedret Usta, günden güne makine parkurunu da geliştirerek daha çok alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Şu anda motor revizyonuyla alakalı olan bütün işleri yapabilen Motor Teknik, konusunda uzman teknik kadrosuyla fabrikaların vermiş olduğu standart ve toleranslarda kaliteli iş yapmayı kendine ilke edinmiştir.

Firmamızda bütün markaların rektifiye, honlama, krank taşlama, ana yatak barası, kol burç barası, yüzey taşlama ve silindir kapak revizyon işleri itina ile yapılmaktadır.

Ayrıca firmamızda iki zamanlı olan motorsiklet ve deniz motorlarına da gömlek çakma ve rektifiye işleri yapılmaktadır.

Firmamız, Sakarya Dörtyol sanayisinde motor rektifiye, yenileme işleri yapmaktadır. Hizmet verdiğimiz araç kategorilerini aşağıda görebilirsiniz. Motor ile ilgili tüm işleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Otomobil ve hafif ticari araçların motor rektifiye işleri
Motorsiklet, iki ve dört zamanlı motorların bakım ve rektifiye işleri
V4 ve V6 deniz motorlarının motor işleri
Çim biçme makinası, tırpan ve ot biçme makinası gibi bahçe aletlerinin motor işleri
Traktör, patpat çapa makinası, pancar motoru motor işleri
Ağır iş makinalarının kepçe ve buldozer motoru bakım tamir işleri

Sakarya’da ilkleri gerçekleştirdiğimiz bu sektörde, gelişmiş makinalarla, uzman teknik kadro ve fabrikaların verdiği standartlarda motor rektifiye, motor yenileme işlerini özenle yapıyoruz.

Adres

Adres:

Sanayi Çarşısı, 512. Sk. D:N.51, 54200 Adapazarı/Sakarya