Limapark Otel – Serdivan – Sakarya

Konfora Hoşgeldiniz!

Konfor ve rahatlığın birinci planda tutulduğu toplam 99 odası olan Limapark Hotel evinizin konforunda bir konaklama hissi yaşatıyor.

27 metre karelik Balkonlu Çatı Odası
25 metre karelik Standart Odası
30 metre karelik Bussiness Odaları mevcuttur
Damak tadına da son derece önem veren lezzet anlayışı ile usta aşçıların ellerinden çıkan Türk ve Dünya mutfağının eşsiz tatlarıyla Maja ve Efe restorantlarıda hizmetinize açıktır.

Maja restoranta 07:00 ile 22:00 saatleri arasında gruplar için akşam yemeği hizmet alabilirsiniz. Ayrıca açık büfe sabah kahvaltısı hizmeti de vermektedir.

Hava şartlarına uygun olarak Maja Havuzbaşı’nda kahvaltı ve akşam yemeklerinizi yeşil bir bahçe ve havuz başında yemenin keyfine bakın.

Teras katında yer alan Efe Roof, kırmızı konsepti ve geniş panaromasıyla eşsiz akşam yemekleri için keyifli bir ortam sunmaktadır.

Efe Roof ise 18:00 ile 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Limapark Otel’de Wellness&Spa

Lima Spa&Wellness, Türk hamamı, sauna, fin hamamı, kapalı ve açık yüzme havuzu, masaj odaları, dinlenme alanı ve fitness salonu ile eksiksiz bir SPA deneyimi sunar.

Limapark Otel’in sağlamış olduğu havuz ve fitness merkezi üyelik sistemi ile hafta içi ve hafta sonu paketlerine üyelik sağlayarak sağlıklı ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

SPA merkezi 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Limapark Otel Düğün ve Organizasyon

Tüm hizmetleriyle sadece otel olmanın dışına çıkan Limapark Otel,

Toplantı ve seminerleriniz için kaliteli ortamı size sunarken,

Düğün, Nişan, Sünnet ve Özel gün organizasyonlarınız içinde mutlu anlarınızı profesyonel, sorunsuz hizmetiyle size sunuyor

Ayrıca Limapark Otel’de birbirinden farklı ve konforlu; 2 adet çok amaçlı balo salonu ve fuayesi, 2 adet toplantı salonu, 1 adet sinema ve konferans salonu bulunmaktadır.

Adres

Adres:

İstiklal Mahallesi, 2. Cd. No:65, 54100 Serdivan/Sakarya

Telefon: